List z Hogwartu

AKADEMIA MAGII HOGWART!

Szanowni Potteromanicy, 

Mamy przyjemność zaprosić Was do wyzwania czytelniczo - filmowego "Czekam na list z Hogwartu". Wspólną zabawę rozpoczynamy 01.07.2013. Waszym magicznym zadaniem jest przeczytanie do końca roku wszystkich części "Harrego Pottera", a jeżeli macie ochotę obejrzenia filmów. Jeżeli posiadacie swojego bloga, możecie podzielić się z nami Waszymi wrażeniami. Przeczytaliście już wszystkie części, a może jesteście w trakcie? Nic nie stoi na przeszkodzie by wziąć udział w wyzwaniu. Jest ono świetną okazją do powtórnego zatopienia się w świecie magii, bądź mobilizacją do ukończenia rozpoczętej edukacji magicznej. Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z regulaminem :

Regulamin wyzwania „Czekam na list z Hogwartu”
 1. Organizatorami wyzwania są Vibi i alice.
 2. Wyzwanie trwa od 01.07.2013 do 31.12.2013
 3. Do wyzwania może przystąpić każdy, kto wyraża chęć przeczytania w w/w czasie wszystkich części „Harrego Pottera”, a jeżeli macie czas i ochotę obejrzenia ekranizacji. Jesteś w trakcie? Nic straconego. Nie musisz także posiadać bloga, aby bawić się razem z nami. :) 
 4. Aby przystąpić do wyzwania należ zgłosić się w odpowiedniej zakładce i podać:     
  - nick
  - e-mail
  - jeżeli masz już jakieś części za sobą, to ich tytuły
  - adres bloga, jeśli takiego posiadasz
 5. Po przeczytaniu danej części prosimy o zgłoszenie tego faktu pod bieżącą notką. Możesz również zamieścić link do recenzji książki i filmu.
 6. Na koniec każdego miesiąca będzie tworzone podsumowanie, a w Sylwestrową Noc opublikujemy podsumowanie całego wyzwania.
 7. Dla osoby, która podbije serce organizatorek przewidziana jest nagroda niespodzianka.
 8. Prosimy również o zamieszczenie na swoich blogach, fanpage'ach, etc. informacji o naszym wyzwaniu. Udostępniamy Wam również odpowiedni baner (prosimy oczywiście o podlinkowanie).


Wszelkie pytania kierujcie pod adresy:
alicjah6@gmail.com lub vibi106@o2.pl

Z wyrazami szacunku oczekujemy na Wasze zgłoszenia
alice i Vibi

4 komentarze:

 1. A czy dla uczestników, którym się udało przeczytać wszystko do końca roku, jest przewidziana jakaś impreza sylwestrowa? : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co prawda o tym nie rozmawiałyśmy, ale kto wie. :P Byłoby zabawnie. ^^

   Usuń
 2. http://ksiazkomanka.blogspot.com/2013/07/jk-rowling-harry-potter-i-wiezien.html
  / Lucha1018 biorę udział teraz jako blog . ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A filmy mam wszystkie obejrzane .;)

   Usuń